Komik İtirafları

way way way

hhahahahhah rahatladım :D

Aşkına Eşkiya

Küçük kurba küçük kurba kuyruğun nerede.

Evlilik yıldönümü

Geçen yıl evlenen çocukluk arkadaşımla dışarı çıkıyoruz. Saat 22.00 gibi "Oğlum 2 saat sonra evlilikte ilk yılını devireceksin, gelmiş benle tavla oynuyorsun" diyorum ve kendimi bir hengamenin ortasında buluyorum. Önce onu eve bırakıyorum, ardından çiçekçi bulup güzel bir demet çiçek yaptırıyorum, pasta alıyorum ve tam 12'ye 5 kala kapısının önünde onu bekliyorum. Pasta ve çiçekleri teslim ettikten sonra yaptığım organizasyonun mutluluğu ile eve gidiyorum. Ertesi gün yemekti çiçekti gibi ayarlamalarla uğraşırken bizimkisine "Akşam tepki ne oldu?" diye soruyorum cevap, "Bu sıcakta pasta adamı bayıltıyor, yarısını yemeden uyudum" oluyor. Anlaşılan ben bu gidişle yeğen falan sevemem.

Baş ağrısı

Daha önce baş ağrısı yaptığı için ilacı kesmesini söylemiştim. Hevesle beni aradı "Doktor bey, sizin aklınıza gelmedi ama ilaç artık baş ağrısı yapmıyor" dedi telefonda. "Nasıl ?" dedim. "Eee artık ben de denginiz sayılırım" dedi. " Kapsülü açıp tozu yutunca baş ağrısı olmuyor" dedi. " Burnunuza sürünce de yapmaz " dedim, bozuldu. Tabii canım o kadar ilaç firması o kapsülü boşuna, mide asiti zarar vermesin diye koymuş olamaz, sen çok zekisin çok.

Ankaranın Bağları

Düsseldorf'ta uluslararası bir etkilinliğe katıldım. Akşam yemeği Ren nehrinde bir teknede gerçekleşiyor. 4 ayrı ülke, toplamda 200 kişi. DJ bir şeyler çalıyor, herkes yemeğini yiyor. Birden herkes duruyor, ne oldu diye ben de bakınıyorum etrafıma. Duyduğum şey gerçek mi diye anlamaya çalışıyorum sonrasında da. Gerçekti; bizimkilerden biri nasıl yapmışsa DJ kızı kafaya almış, arka arkaya iki defa Ankara'nın Bağları çaldı.

Share Ezdirmem hemcinsimi

Yokuşta dur kalk giderken, öndeki sürücü kalkamayıp aracı stop ettiriyor. Bindiğim taksinin şöförü geri kayıp mesafe veriyor ama tekrar stop ettirince şöför; ''Bayan, aşağı mahalleye geldik kalk artık'' diye camdan bağarınırken dönüp ''Kanun nezdinde kararname çıkartsınlar, kadınlara manuel araç satılmasın(!)'' diye bana da laf yetiştiriyor. Ben de gayet sakin; ''Tabakhaneye gitmiyoruz, acelem yok. Arkan da boş, gel, geri solla geç, kadını da panik ettin'' diyorum. Sonrasında derin bir sessizlik, üçten dörde geçmeyen vitesle atılan trip... Çok da derdimdi, az bile söyledim...